تبلیغات
ماهنامه تخصصی بین المللی ابواء

ماهنامه تخصصی بین المللی ابواء
او خواهد آمد به امید آن روز.......
نظر سنجی
نظر شما در مورد ماهنامه الکترونیکی و وبسایت ما چیست؟


صفحات جانبی

پس از پیگیری یک ساله برای شناسایی عامل جنایت اسیدپاشی اصفهان،سرنخ های متقن و مورد تاییدی درباره کلاف سر درگم پرونده اسیدپاشی پیدا شده که حدس های موجود را به یقین نزدیک کرده است و به گفته وکیل مصدومان، 2 تن از آنها متهم را شناسایی کردند.
به گزارش ماهنامه تخصصی بین المللی ابواء به نقل پایگاه شبانه باشگاه خبرنگاران جوان، پرونده جنجالی اسیدپاشی در اصفهان یک سالی می شود اذهان عمومی به خصوص بانوان را به خود مشغول کرده است، پرونده ای که تبعات سنگین آن موجب شد که این قضیه به حوزه امنیت ملی کشیده شود. طی 11 ماه گذشته در حاشیه محافل سیاسی، نظامی و انتظامی و قضایی، رسانه های داخلی و خارجی، پیگیر پرونده حادثه اسیدپاشی بوده اند و در اصفهان نیز دغدغه محافل انتظامی و قضایی همیشه دستگیری عامل اسیدپاشی و احقاق حق قربانیان بی گناه این جنایت بوده است.
بقیه ی متن در ادامه ی مطلب...
بر اساس صحبت های اخیر مسئولان انتظامی استان اصفهان طی یک پرونده سرقت های سریالی، فردی جانی دستگیر و مظنون به حادثه اسیدپاشی در اصفهان شد که تا حدود زیادی قرائن و شواهد، پلیس را به عامل اسیدپاشی نزدیک کرد.
اعمال جنایتکارانه متهم کمی خاص تر از دیگر متهمان و بیشتر به نوعی ضربه  زننده به بانوان بوده است.
حسین علیزاده وکیل پرونده اسیدپاشی در اصفهان در یک نشست خبری در جمع خبرنگاران درباره آخرین وضعیت و سرنخ های کشف شده در مورد پرونده اسید پاشی در اصفهان گفت: بنده وکالت رسمی سه نفر از بانوان آسیب دیده جنایت اسیدپاشی را به عهده دارم.
علیزاده بیان کرد: از آغاز بررسی پرونده اقدامات قضایی و پلیسی زیادی انجام شد و پلیس بسیار حرفه ای در این قضیه برخورد کرد و با تحقیقات و بررسی های موشکافانه و دقیق چند نفری را که سابقه دار بودند، دستگیر کرد. وی ادامه داد: چندین متهم اصلی در این قضیه دستگیر شدند که هم اکنون در مرحله بازجویی هستند، اما یکی از این متهمان که بسیار به مظنون این پرونده نزدیک است،خشونت علیه زنان را بسیار ماهرانه و با لذت  انجام می داده است، که بازجویی اولیه از وی انجام شده است.
وکیل پرونده اسیدپاشی در پاسخ به این سوال که آیا این فرد دستگیر شده متهم جنایت اسیدپاشی است، گفت: "نمی خواهم بگویم صددرصد است اما ظن قوی درباره وی وجود دارد و فعلا در حال بازجویی است".
علیزاده تاکید کرد: این فرد جنایتکار جرایم مختلفی علیه زنان انجام داده و همین جرایم پی در پی وی علیه زنان، ظن مقامات کشور را درباره وی تقویت کرده است. وی بیان کرد: این فرد مظنون که مشخصاتش بسیار به مشخصات فرد اسیدپاش نزدیک است، پرونده سنگین خشونت علیه زنان در اصفهان و انواع جنایت ها را دارد. وی بیان کرد: تمام اقدامات انجام گرفته، با مشخصات فرد دستگیر شده و عامل جنایت ناجوانمردانه مطابقت داد.
وکیل پرونده اسیدپاشی اصفهان در پاسخ به اینکه اگر اعترافات، شواهد و قرائن مشخصات فرد دستگیر شده به فرد اسیدپاش نزدیک است چرا اعلام نمی شود،تصریح کرد: موکلان باید شناسایی کنند و البته این قضیه در مرحله مواجهه حضوری است که برخی قربانیان اسیدپاشی وی را دیده و درصدی هم تایید کرد ه اند.
وی افزود: ابتدای کار متهمان زیادی برای روشن شدن این قضیه دستگیر شدند و پلیس یک سال بررسی می کرد، اما متهم بسیار قسی القلب بوده و در انتقام گیری با مهارت عمل کرده بود.
علیزاده گفت: این فرد پس از مدتی تحت نظر بودن بازداشت می شود و احتمال می رود که این فرد همان سارق اخیر سریالی منازل اصفهان باشد. وی بیان کرد: با اقدامات قوه قضاییه و وزارت اطلاعات این پرونده در حال پیگیری سرنخ هاست، اما سهیلا جورکش یکی از قربانیان حادثه برای درمان و ساخت قرنیه به خارج کشور و اسپانیا رفته است که حداقل حدود 7 ماه دوره درمان وی طول می کشد که باید برای تشخیص صددرصدی هویت شخص مظنون اقدام کند که این امکان تاکنون محقق نشده است.
وکیل پرونده اسیدپاشی اصفهان اظهار کرد: تمام مشخصات فرد دستگیر شده، با عامل جنایت اسیدپاشی مطابقت داشته است و تاکنون دو نفر از عاملان اسیدپاشی این فرد مظنون را دیده و وی را تایید کرده اند. وی اضافه کرد: در این مدت یک سال توسط اتاق فکری که برای این پرونده تشکیل شده است تمامی اقدامات و سرنخ های موجود به صورت حرفه ای مورد بررسی قرار گرفته است.
علیزاده در پایان بیان کرد: به نظر می رسد با مطابقت شواهد درباره فرد دستگیر شده با مشخصات فرد اسیدپاش، در آینده ای نه چندان دور خبرهای خوشی از تایید به چنگ افتادن عامل اسیدپاش از سوی مقامات قضایی و انتظامی اعلام شود.طبقه بندی: خبر روز، جامعه و موضوعات مرتبط، خانواده،
برچسب ها: اصفهان، ابواء، اسید پاشی، ماهنامه،
[ یکشنبه 31 خرداد 1394 ] [ 08:35 ق.ظ ] [ محمد حسین کرباسیون ]
درباره وبلاگ

به درخت نگاه کن...
قبل از اینکه شاخه هایش زیبایی نور را لمس کند...
ریشه هایش تاریکی را لمس کرده...
گاه برای رسیدن به نور،باید از تاریکی ها گذر کرد...
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب
ساعت فلش مذهبی مهدویت امام زمان (عج) آیه قرآن سوره قرآن
وضعیت یاهو مذهبی آیه قرآن تصادفی
دعای فرج
زیارت عاشورا دانشنامه عاشورا جنگ دفاع مقدس

استخاره با قرآن کریم
دریافت کد استخاره آنلاین


ابزار های نایت اسکین

اپلود سنتر

کد لینک به همراه متن ماهنامه تخصصی بین المللی ابواء

کد متحرک سازی عنوان وب سایت